<3 <3 <3 Jedna moje příbuzná vychovala dvě děti s partnerkou a nenechala si do toho od nikoho kecat. Věděla, že není na chlapy, ale děti chtěla. "Vybrala si" otce, vyspala se s nimi a ani jim neřekla, že s nimi čeká dítě. "Já jsem nechtěla jejich peníze, alimenty..." vyprávěla. "Potřebovala jsem jejich sperma, bez toho to prostě nejde." Otce vybrala zcela racionálně, prostě dva zdravé úspěšné vysokoškoláky, co nevyhráli diplom na hasičském bále v tombole. Narodil se klouček, nádherný, zdravý. A holčička. Obě děti dnes žijí vlastní životy a navzdory všem kecům proti manželství pro lidi LBGT "nezteplaly". Patrik už má vlastní rodinu a krásného syna. A není to jediný stejnopohlavní pár, který vychoval děti a o kterém vím. Kámoš byl profesionální voják a zkusil to s dívkou. Nevyšlo to, zůstalo dítě a máma toho malého zmizela někde ve světě. Poslední stopa byla z Austrálie a pak už nikdy nic. Kámoš si našel partnera, kolegu vojáka a spolu syna vychovali. A je to heterosexuální vysokoškolák, sportovec a super kluk. Nikdy neměl se dvěma taťky problém. Blbé narážky pitomců v okolí neřešil. Takže zase jeden, co "nezteplal", u dvou taťků.
Sexuální orientaci si nikdo nevolí a nevybírá, definuje se už během prenatálního vývoje, dokonce dost brzy. Jednou pro vždy. Poslední výzkumy potvrdily existenci "genu homosexuality", na potomky jej přenášejí ženy, tedy matky. Jeho přítomnost v genofondu automaticky neznamená homosexualitu potomka (potomků), ale výrazně ji posiluje. Ta žena může mít 5 "normálních" dětí. Nebo jen jedno a to je homosexuální. Na definici sexuální orientace se podílí ještě jiné faktory. Třeba reakce mozku na daný gen, síla genetického vkladu otce dětí atd. Pokud jsou geny otce, definující sexualitu potomka, recesivní, tedy "slabé", prosadí se geny matky, jako dominantní. Stejně, jako v barvě kůže, vlasů, očí..... Pořád čtu cosi o nenormálnosti homosexuality. Ale ze všeho vychází jedna věc- jsou tu prostě dvě sexuality a uvnitř každé z nich můžete být v normě, nebo mimo normu. Protože jak heterosexuál, tak gay mohou být "úchylové" a v obou sexualitách se deviace projevují stejně. Můžete být masochista, sadista, pedofil, zoofil, nekrofil, voyeur, fetišista, gerontofil..... Nebo prostě člověk se sebou srovnaný a v pohodě.
Je dost divné, když ty kecy podporují i velmi vzdělaní lidé. Ostatně když se gay dohodne s lesbou, mohou zplodit krásné zdravé děti. Vajíčko a sperma mají a víc nepotřebují. Já dávám opakovaně na můj fackabook obrázky, na kterých se on a on, nebo ona a ona, drží za ruce, líbají, nebo vedou za ruce svého potomka. Do obrázku vkládám stále stejný nápis- NELÍBÍME SE VÁM? PROČ? JSME PŘECE VAŠE DĚTI! A v diskusích píšu- nechcete gaye a lesby? Tak nešukejte.